هدف وب سایت تروپ: معرفی گجت های هوشمند قابل استفاده در ایران

هدف وب سایت تروپ: معرفی گجت های هوشمند قابل استفاده در ایران

وب سایت تروپ با هدف معرفی، بررسی و مقایسه گجت ها و ابزارهای هوشمند که به ارتقاء زندگی میکنند و با فرهنگ ، شیوه زندگی و امکانات ما ایرانیان قابل استفاده باشد شروع به کار خواهد کرد. یکی از کمبودهایی که در فضای مجازی و در وب سایت های فارسی زبان مشاهده می شد کمبود منابعی بود که بصورت تخصصی در زمینه گجت ها و ابزارهای هوشمندی که بتوان از آنها در ایران استفاده کرد و با امکانات موجود در ایران از سازگاری داشته باشد وجود نداشت. همین امر باعث شده که ما ایرانیان از خیلی از ابزارهای موجود که در کشورهای دیگه استفاده شده است اطلاع لازم را نداشته باشیم که این ابزار و گجت های هوشمند میتوانند بخشی های مهمی از مشکلات زندگی روزمره ما را برطرف نماید.

همچنین ابزارهای هوشمندی در کشورهای دنیا وجود دارد که برای مردمان آن کشورها خیلی ضروری نیست ولی همین ابزار با توجه به شیوه زندگی و فرهنگ ما ایرانیان ضروری بنظر می رسد همانطوری که بعضی از ابزار هوشمندی که در فضای مجازی معرفی می شوند و با آب و تاب به آنها پرداخته می شود می تواند کمک بسیار خوبی برای برخی از فرهنگ ها و نحوه زندگی مردمان کشورهای پیشرفته باشد که در کشور ما عملا نمی شود از آنها استفاده کرد و یا مورد استفاده ما قار نمی گیرد.

با یاری خداوند متعال بزودی با جمع آوری اطلاعات و ترجمه منابع انگلیسی زبان با انتشار مطالب مربوط به معرفی انواع گجت های هوشمندی که میتوان از آن جهت بهبود بخشیدن به زندگی خود استفاده کرد خواهیم پرداخت. تمرکز این مطالب بر روی گجت هایی است که بتوان از آنها در ایران استفاده کرد که با فرهنگ، امکانات و شیوه زندگی ما ایرانیان سازگاری داشته باشند تا بتوان از آنها جهت بهبود شرایط زندگی استفاده نمود.

این وب سایت هم زمان با روز کریسمس و میلاد حضرت عیسی مسیح کار خود را بصورت رسمی آغاز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *