کوپن تخفیف ویژه فروشگاه بامیلو

کوپن تخفیف ویژه فروشگاه بامیلو

بامیلو یکی از موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی نو ظهور در ایران است که توانسته در مدت بسیار کوتاهی به جایگاه خوبی در ایران دست پیدا کند. این شرکت که توسط سرمایه گذاران خارجی و شرکت بین المللی راک اینترنت تاسیس و مدیریت می شود و شیوه کار آن شبیه با آمازون است که پلی است میان فروشندگان و خریداران در فضای مجازی و به دلیل وسعت و رقابتی بودن این بازار توانسته قیمت و کیفیت رقابتی را میان عرضه کنندگان فراهم آورد.

یکی از راه های جذب مشتریان جدید این شرکت ارائه تخفیف به مشتریان تازه وارد می باشد. وب سایت بامیلو کلاب باهمکاری فروشگاه بامیلو توانسته است کد تخفیف ویژه ای را برای کاربران خود دریافت نماید تا شما عزیزان بتوانید در خرید اول از بامیلو با یک تخفیف عالی روبرو شوید. برای بهره مندی از این تخفیف ۱۰ هزار تومانی که برای سفارش بالای ۵۰ هزار تومان قابل استفاده است کافی است پس از ورود به فروشگاه اینترنتی بامیلو کد زیر را در زمان ثبت سفارش را وارد نمایید تا مبلغ ده هزار تومان به صورتحساب شما منظور گردد.

کد تخفیف ده هزار تومانی برای سفارشات بالای پنجاه هزار تومان :

bmlclub_ssdyp

 

کوپن تخفیف ۲۵ هزارتومانی برای خریدهای بیشتر از ۱۷۵ هزار تومان:

bml_10k_a75376

 

این کد تخفیف صرفا برای اولین خرید اعتبار دارد و اگر با اکانت خود قبلا از بامیلو خرید کرده باشید نمیتوانید با آن اکانت از این کد تخفیف استفاده نمایید.

جهت بهره مندی از تخفیفات بیشتر میتوانید از گزینه پرداخت نقدی توسط کارت های عضو شتاب استفاده نمایید.

 

فروشگاه اینترنتی بامیلو

www.bamilo.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *